P01/M05

dostępny w sprzedaży

Lokalizacja w Jaśkowej Dolinie, blisko Gaju Gutenberga, w sąsiedztwie zabytkowych willi i pałac czyni tą inwestycję wyjątkową. Niewiele jest budynków, które powstają tak blisko lasu, a jednocześnie w jednej z centralnych dzielnic miasta. W tej lokalizacji niewiele ich powstanie także w przyszłości – granica Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest nienaruszalna.

Powstająca willa będzie miała trzy kondygnacje, z tym że drugie piętro zwieńczone będzie mansardowym dachem, dzięki czemu nastrój we wnętrzach tworzyć będą częściowe skosy. W wybranych apartamentach znajdują się również antresole, które w ciekawy sposób urozmaicają lokal. Dobrze przemyślany układ funkcjonalny apartamentów zapewni niezrównany komfort mieszkania.

Przyszli mieszkańcy korzystać będą z windy, która swój bieg zaczynała będzie w podziemnej hali garażowej. Na tej kondygnacji znajdą się także przynależne do apartamentów komórki lokatorskie.

Elewacja oraz części wspólne budynku wykonane mają zostać przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Klasyczna forma budynku wypełniona zostanie nowoczesnymi technologiami, między innymi z zakresu domu inteligentnego, który pozwala na zarządzanie mediami w apartamencie z własnego smartphona.

Przedmiot oferty (mieszkanie P01/M05) o powierzchni 91,05 m2 składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 32,04 m2, sypialni 11,09m2, sypialni 10,04m2, sypialni 17,85m2, łazienki 5,47 m2, toalety 2,53 m2, przedsionka 5,09 m2 oraz drugiego przedsionka 4,72 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, z ekspozycją północno-wschodnią.

Do lokalu istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.